Zespół


Mecenas Arkadiusz Pasak – współzałożyciel Kancelarii

Radca prawny, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu w Bonn. Posiada 18 letnie doświadczenie w działalności prawniczej w tym w zakresie obrotu wierzytelnościami. Doradza w przejęciach i restrukturyzacjach firm, zajmuje się tworzeniem i opiniowaniem umów, szkoleniami, prawem pracy, prawem budowlanym. Specjalizuje się także w rozwodach i podziale majątku.

Zbiera pozytywne opinie od Klientów za fachowe podejście oraz oddanie sprawie. Otwarty umysł i szeroka wiedza mecenasa pozwala mu dostrzec każdy aspekt sprawy.

Wśród jego Klientów są osoby publiczne i związane z działalnością dla Polski.

Od wielu lat zajmuje się szkoleniami z zakresu windykacji i prawa.

Włada językiem niemieckim.


Marcin Kopacz – współzałożyciel Kancelarii, prokurent.

Syndyk i doradca ds. restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw (licencja nr 827)  oraz upadłości konsumenckiej, absolwent Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Z branżą finansową związany od 2002 roku, posiada licencję detektywistyczną MSWiA RD-110/2014. Prezes spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze.


Daniel Zabłocki – wspólnik Kancelarii, prokurent.

Absolwent wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Od 11 lat związany z rynkiem windykacji oraz doradztwem gospodarczym. Ukończył kurs Samodzielnego Księgowego.  Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Zasiada w zarządzie spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.


Czekamy na Twoje pytania. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie:

Joanna Rosłonek  tel.: 690 965 600
Obszary działania: restrukturyzacja firm, dochodzenie należności.
Pracownik kancelarii od początku jej istnienia, aktywnie zaangażowana w działania pro klienckie.

Znajdź nas na Żoliborzu.