Referencje

Moja firma korzystała z usług kancelarii korzystając z abonamentu. Nigdy nie żałowaliśmy podjętej decyzji o współpracy, a dodatkowo, dzięki konsultacjom i opiniom, co do działania przedsiębiorstwa uniknęliśmy poważnych strat finansowych.

Andrzej Wojtaszczyk - Prezes

Polecam mecenasa Arkadiusza Pasaka wraz z jego zespołem. To człowiek o bardzo dużej wiedzy, wysokiej inteligencji i doświadczony, a przy tym zachowuje cały czas ludzką, pogodną twarz. Szczerze rozmawia z klientem tak, że człowiek wie, że jest we właściwych rękach. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

WIoletta D. - Kierownik biura

Usługi świadczone przez Kancelarię Prawną A. Pasak I Partnerzy Spółka Komandytowa zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami oraz terminowo w standardzie profesjonalizmu doradczego. Zespół Kancelarii wykazał się podczas współpracy zaangażowaniem oraz wysokim poziomem wiedzy merytorycznej. Z przyjemnością potwierdzam, że usługi wykonane przez Kancelarię Prawną A. Pasak I Partnerzy Spółka Komandytowa charakteryzują się wysoką jakością.

Anna, Wałbrzych

W ciągu naszej współpracy Kancelaria wykazała się zaangażowaniem w powierzone sprawy oraz rzetelnością na wysokim poziomie. Należności od naszych dłużników zostały terminowo przekazane na mój rachunek. Rekomendujemy Kancelarię A.Pasaka jako doświadczonego i zaufanego partnera.

Michał, Warszawa

Arkadiusz Pasak to prawnik z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Fachowo doradził mi, jak mam postępować w przypadku postępowania odszkodowawczego i tylko dzięki niemu i odszkodowaniu przez niego uzyskanego mogłem w pełni naprawić swoją maszynę. Jestem w 100% zadowolony i polecam.

Marek Sz., Pruszków