Zespół


Mecenas Arkadiusz Pasak – współzałożyciel Kancelarii

Radca prawny, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu w Bonn. Posiada 18 letnie doświadczenie w działalności prawniczej w tym w zakresie obrotu wierzytelnościami. Doradza w przejęciach i restrukturyzacjach firm, zajmuje się tworzeniem i opiniowaniem umów, szkoleniami, prawem pracy, prawem budowlanym. Specjalizuje się także w rozwodach i podziale majątku.

Zbiera pozytywne opinie od Klientów za fachowe podejście oraz oddanie sprawie. Otwarty umysł i szeroka wiedza mecenasa pozwala mu dostrzec każdy aspekt sprawy.

Wśród jego Klientów są osoby publiczne i związane z działalnością dla Polski.

Od wielu lat zajmuje się szkoleniami z zakresu windykacji i prawa.

Włada językiem niemieckim.


Marcin Kopacz – współzałożyciel Kancelarii, prokurent.

Syndyk i doradca ds. restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw (licencja nr 827)  oraz upadłości konsumenckiej, absolwent Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Z branżą finansową związany od 2002 roku, posiada licencję detektywistyczną MSWiA RD-110/2014. Prezes spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze.

Włada językiem angielskim.


Daniel Zabłocki – wspólnik Kancelarii, prokurent.

Absolwent wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Od 11 lat związany z rynkiem windykacji oraz doradztwem gospodarczym. Ukończył kurs Samodzielnego Księgowego.  Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Zasiada w zarządzie spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.


Radca prawny Agnieszka Wdowiak

Absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała w Kancelarii Radców Prawnych na obsłudze prywatnej firmy, a także w administracji publicznej. W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, prawa cywilnego oraz gospodarczego w tym procesami sądowymi.  Posiada uprawnienia radcy prawnego od czerwca 2015 r. Włada językiem angielskim.

Współpracuje z Kancelarią od 2015 roku.


 

Czekamy na Twoje pytania. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie:

Joanna Rosłonek kontakt: j.roslonek (m-a-ł-p-a) pasakipartnerzy.pl 22 123 82 66, 690 965 600
Obszary działania: dochodzenie należności, upadłość konsumencka, restrukturyzacja firm oraz usługi detektywistyczne.
Pracownik kancelarii od początku jej istnienia, aktywnie zaangażowana w działania pro klienckie.

 

Znajdź nas na Żoliborzu.