Zespół


Mecenas Arkadiusz Pasak – współzałożyciel Kancelarii

Radca prawny, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu w Bonn. Posiada 18 letnie doświadczenie w działalności prawniczej w tym w zakresie obrotu wierzytelnościami. Doradza w przejęciach i restrukturyzacjach firm, zajmuje się tworzeniem i opiniowaniem umów, szkoleniami, prawem pracy, prawem budowlanym. Specjalizuje się także w rozwodach i podziale majątku.

Zbiera pozytywne opinie od Klientów za fachowe podejście oraz oddanie sprawie. Otwarty umysł i szeroka wiedza mecenasa pozwala mu dostrzec każdy aspekt sprawy.

Wśród jego Klientów są osoby publiczne i związane z działalnością dla Polski.

Od wielu lat zajmuje się szkoleniami z zakresu windykacji i prawa.

Włada językiem niemieckim.


Marcin Kopacz – współzałożyciel Kancelarii, prokurent.

Syndyk i doradca ds. restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw (licencja nr 827)  oraz upadłości konsumenckiej, absolwent Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Z branżą finansową związany od 2002 roku, posiada licencję detektywistyczną MSWiA RD-110/2014. Prezes spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze.


Daniel Zabłocki – wspólnik Kancelarii, prokurent.

Absolwent wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Od 11 lat związany z rynkiem windykacji oraz doradztwem gospodarczym. Ukończył kurs Samodzielnego Księgowego.  Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Zasiada w zarządzie spółki VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.


młodszy prawnik Barbara Dyba

Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego. Uczestniczka wielu szkoleń zarówno z zakresu prawa jak i biznesu. Zdobyte doświadczenie pozwala jej na kompleksowe podejście do problematyki podejmowanych przez nią spraw oraz wdrażanie optymalnych rozwiązań prawnych dopasowanych do konkretnych potrzeb.
Absolwentka prestiżowej warszawskiej uczelni Łazarskiego.


 

Czekamy na Twoje pytania. Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie:

Joanna Rosłonek 22 123 82 66, 690 965 600
Obszary działania: dochodzenie należności, upadłość konsumencka, restrukturyzacja firm.
Pracownik kancelarii od początku jej istnienia, aktywnie zaangażowana w działania pro klienckie.

 

Znajdź nas na Żoliborzu.